Hakkımızda

     Bursa Laptop Onarım Merkezi tüm laptop, notebook, netbook, tablet, ipad çeşitlerine marka bağımsız olarak 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir. firmamız sadece laptop, tablet, ipad, notebook ürünlerinin onarımını ve yedek parça teminini yapmaktadır uzmanlık alanımız tamamıyla bu urünler üzerinde yoğunlaşmışdır.

     Bünyesinde bulunan shuttle star BGA SP360C cihazı ile tüm notebook ve laptopların anakartarının üzerinde bulunan kuzey, güney, ekran chip leri rework yapabilmektedir.

     Bursa Laptop Onarım Merkezi faaliyeti geçtiği günden bu yana Bursa'da ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bursa'da Laptop Notebook onarımlarına 8 ay garanti veren tek firmadır. Anakart değişimlerine de 8 ay garanti vermektedir.

     ipad, tablet, dokunmatik ekran değişimi ve anakart onarımları servisimizde 6 ay garantili yapılmaktadır. yedek parça stoğumuz bulunmaktadır.

     Bursa Laptop Onarım Merkezi yedek parça stoğu ile klavye, batarya, menteşe, touch pad, kamera, adaptör, ve diğer tüm parçaları ile müşterilerimize hizmet vermektedir. 

     Tüm laptop tamiri ve notebookların tamiri ve onarımı servisimizde yapılmatadır"Çözüm ortağınız"

Copyright © 2014 Mesut Şentürk